Eshop je v běžném provozu, balíky expedujeme každy všední den.
Neohodnoceno

INN Fruit Fresh BCAA Juice - Ovocná Šťáva Pomeranč - 600g

Doplněk stravy INN Supplements fruit fresh BCAA juice je perfektní nápoj s aminokyselinami a 9,5g BCAA v každé porci.

Můžeme doručit do:
26.1.2022
Skladem - ihned k odeslání
Kód: 6532062685115
Značka: INN
659 Kč
Kategorie: Aminokyseliny

Doplňky INN Ovocná čerstvá šťáva BCAA je produkt vhodný pro všechny, kteří chtějí během tréninku konzumovat chuť aminokyselin BCAA. Tento produkt obsahuje známé esenciální aminokyseliny s rozvětveným řetězcem BCAA, jmenovitě L-leucin, L-isoleucin a L-valin, které jsou nezbytné pro rychlejší regeneraci svalů a antikatabolický účinek.
Intenzivní trénink s hmotností nebo jinou vysokou intenzitou nebo dlouhodobé cvičení vede rychle ke stavu katabolismu a degradace svalů. Aminokyseliny BCAA jsou jedním z nejdůležitějších faktorů, které brání svalovému katabolismu, mohou nahradit glukózu spotřebovanou v procesech výroby energie. Kromě toho se leucin, valin a isoleucin podílejí také na syntéze svalového proteinu, když jsou splněny všechny podmínky pro růst svalů. Jedná se o dostatečně velkou stimulaci svalů s intenzivním tréninkem, vhodným a správným příjmem kalorií a odpočinkem.

Mezi všemi esenciálními aminokyselinami patří BCAA aminokyseliny k glukogenním, takže se mohou podílet na glukoneogenezi - syntéze glukózy a podílet se tak na procesu získávání energie. To se může stát při spotřebě glykogenových rezerv. Gikogen ve svalech a játrech může být rychle konzumován v důsledku velmi intenzivního nebo dlouhodobého cvičení, jakož i omezeného kalorického příjmu po celý den, tj. Při různých dietách. Glukogenní charakteristika BCAA aminokyselin brání a zpomaluje přechod do antikatabolického stavu.

Doplňky INN Ovocná čerstvá šťáva BCAA se používá před cvičením, konkrétně ke zlepšení regenerace. Produkt obsahuje standardní poměr 2: 1: 1 aminokyselin L-leucin, L-isoleucin a L-valin bez přidaných cukrů. Na rozdíl od většiny ostatních aminokyselin BCAA INN Supplement Fruit Fruit juice juice se rozpustí ve vodě úplně během několika minut.

Doplňky INN Ovocná čerstvá šťáva BCAA obsahuje 9,5 g aminokyselin s rozvětveným řetězcem v 10 g produktu vynikající chuti. Aminokyseliny BCAA mohou pomoci při opravě svalových buněk díky intenzivnímu tréninku na váze a tím rychleji se regenerovat.

 

Nutriční hodnoty a informace o produktu

 

NÁVOD K POUŽITÍ: 

Před nebo během tréninku smíchejte 10 g čerstvého ovocného šťávy BCAA s ovocnou šťávou INN, 500-700 ml vody a dobře promíchejte. Během několika minut se aminokyseliny zcela rozpustí.

 

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA:

10 až 20 g. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

 

Nutriční hodnoty a ingredience

10 g

100 g

Energie Kcal

38,9 kcal

389 kcal

L-leucin

4,73 g

47,3 g

L-isoleucin

2,36 g

23,6 g

L-valin

2,36 g

23,6 g

 

SLOŽENÍ (Pomeranč): 

BCAA prášek (L-leucin, L-isoleucin, L-valin), emulgátor (sójový lecitin), kyselina citrónová, aroma, sladidlo (sukralóza).UPOZORNĚNÍ:

Tento výrobek se vyrábí v továrně, která také zpracovává: mléčné výrobky, výrobky ze sóji, pšenice, vajec, hrachu a ořechů.

 

Není náhradou vyvážené a pestré stravy. V případě dlouhodobého užívání se poraďte se svým lékařem. Není vhodný pro osoby s onemocněním ledvin nebo jater, těhotné ženy a děti do 14 let. Není určen k léčbě, prevenci nebo diagnóze onemocnění. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Výrobek skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte vlhkost a přímé sluneční světlo.

Doplněk stravy | Najdete nás i na MALL.CZ