Eshop je v běžném provozu, balíky expedujeme každy všední den.
Neohodnoceno

INN Super BCAA Blast 2:1:1 Práškové - 500g

Doplněk stravy INN Supplements BCAA Super Blast 2:1:1 obsahuje L-leucin, L-isoleucin, L- Valine.

 

Momentálně nedostupné
Kód: 6535980536200
Značka: INN
629 Kč
Kategorie: Aminokyseliny
nutramino.cz
Tip

INN Supplements Super BCAA Blast je doplněk stravy pro sportovce patřící do základní linie. To znamená, že je to jeden z nejdůležitějších produktů, který pomáhá sportovcům v intenzivním tréninku. BCAA aminokyseliny jsou esenciální aminokyseliny s rozvětveným řetězcem a jsou důležitým stavebním materiálem svalových proteinů. Tyto aminokyseliny jsou L-leucin, L-isoleucin a L-valin. Typicky pro ně hrají důležitou roli v intenzivním cvičení, takže je využívají i rekreační a profesionální sportovci. BCAA aminokyseliny jsou také často používány v různých dietách, zejména za sníženého denního příjmu kalorií.

INN Supplements Super BCAA Blast obsahuje L-leucin, L-isoleucin a L-valin v nejběžnějším poměru 2: 1: 1, což je o něco vyšší množství L-leucinu, které má hlavní význam mezi aminokyselinami s rozvětveným řetězcem. kyseliny. Je důležité zdůraznit, že aminokyseliny v tomto produktu jsou jemně mleté, aby se zlepšila rozpustnost ve vodě nebo v jiných nápojích.

Hlavní vlastnosti doplňků INN Super BCAA Blast:

  • poměr 2: 1: 1 L-leucin, L-isoleucin, L-valin
  • mikronizované pro zlepšení rozpustnosti ve vodě
  • žádné další přísady
  • esenciální aminokyseliny

 

Nutriční hodnoty a informace o produktu

 

NÁVOD K POUŽITÍ: 

Užívejte jednu čajovou lžičku (5 g) INN Supplements Super BCAA Blast před, během nebo po cvičení s dostatečným množstvím vody.

 

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA:

5-10 g. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Nutriční hodnota a přísady

5 g

100 g

Energetická hodnota

0 kcal

0 kcal

L-leucin

2,5 g

50 g

L-isoleucin

1,25 g

25 g

L-valin

1,25 g

25 gSLOŽENÍ: 

L-leucin, L-isoleucin, L-valin. 

 

UPOZORNĚNÍ:

Není náhradou vyvážené a pestré stravy. V případě dlouhodobého užívání se poraďte se svým lékařem. Není vhodný pro osoby s onemocněním ledvin nebo jater, těhotné ženy a děti do 14 let. Není určen pro léčbu, prevenci nebo diagnostiku onemocnění. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Výrobek skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte vlhkost a přímé sluneční světlo.

Doplněk stravy | Najdete nás i na MALL.CZ