Eshop je v běžném provozu, balíky expedujeme každy všední den.
Neohodnoceno

INN Iso Hydratonic Drink Práškové Příchuť Limetka - 1000g

Doplňky INN Iso Hydratonic drink je ideální iso- a hipotonický nápoj, který nahrazuje ztracené tekutiny a elektrolyty.

Můžeme doručit do:
12.5.2021
Skladem - ihned k odeslání
Kód: 1549631173893
Značka: INN
284 Kč –30 % 199 Kč
inn iso hydratonic drink 1000g lemon
284 Kč –30 %

Doplňky INN Iso Hydratonic drink je jedním z izotonických nápojů, který je vhodný pro všechny sportovce, kteří čelí krátkému nebo dlouhému trvání fyzické zátěže, zejména v horkých dnech. Izotonický nápoj byl původně určen k nahrazení ztracených tekutin nebo vody během cvičení a k doplnění základních minerálů ztracených potem.
Doplňky INN Iso Hydratonic poskytuje vše potřebné k výměně ztracených tekutin, elektrolytů a plnění glykogenu během cvičení nebo během intenzivních soutěží. Sacharidy a mastné kyseliny jsou hlavním palivem pro všechny vytrvalostní sportovce. Během cvičení tělo naléhavě potřebuje další příjem tekutin, zejména v situacích s vysokou teplotou a vlhkostí. Za těchto okolností ztrácí tělo potem hodně vody, tělesná teplota začíná stoupat a v důsledku toho klesá fyzická výkonnost.
INN Doplňky Iso Hydratonic drink obsahuje nejen jednoduché uhlohydráty nebo cukry, ale také směs maltodextrinu, glukózy a fruktózy. Právě poměr této směsi umožňuje více a déle trvající energii. Kromě uhlohydrátů, které přispívají k vhodné osmolalitě, obsahuje produkt také důležité elektrolyty a minerály. Sodík, draslík a hořčík jsou důležité pro fungování svalové tkáně a jsou velmi důležité při řízení distribuce intra- a extra buněčné tekutiny, což je samozřejmě velmi důležité pro správnou hydrataci. Sodík a draslík jsou důležitými prvky v metabolických procesech produkce energie (ATP) a kontrakci svalových buněk. Hořčík je důležitý pro fungování nervových a svalových buněk.
Produkt je vysoce doporučován pro aktivity ve sportu, jako je fotbal, basketbal, maraton, jogging, atletika a mnoho dalších.

 

Nutriční hodnota 100 g% PDV
Energy                376kcal
Fat                       0g
Sacharidy            94,1 g
- cukry                 55,4 g
Protein                 0g
Sodium                953 mg
Hořčík                  75,2mg20
Draslík                 50 mg


Nutriční hodnoty a informace o produktu

NÁVOD K POUŽITÍ:
Smíchejte 1-1,5 odměrka (20-30 g) s 0,5 l vody a dobře protřepejte. Produkt lze použít před, během nebo po cvičení.

DOPORUČENÉ DENNÍ DÁVKY:
20 - 100 g denně nebo podle individuálních potřeb.

 

SLOŽKY (citron):
Maltodextrin, fruktóza, sacharóza, kyselina citrónová, citronan hořečnatý, ochucovadlo (1%), chlorid sodný, protispékavé činidlo (oxid křemičitý), citrát tripraselný, sladidlo (sukralóza).

SLOŽKY (vápno):
Maltodextrin, fruktóza, sacharóza, kyselina citrónová, citronan hořečnatý, ochucovadlo (1%), chlorid sodný, protispékavé činidlo (oxid křemičitý), citrát tripraselný, sladidlo (sukralóza).

SLOŽKY (oranžové):
Maltodextrin, fruktóza, sacharóza, kyselina citrónová, citronan hořečnatý, příchutě (1%), chlorid sodný, protispékavé činidlo (oxid křemičitý), barvivo (beta karoten), citronan draselný, sladidlo (sukralóza).

Tento produkt se vyrábí v rostlině, která také zpracovává: mléčné výrobky, kukuřici, sóju, oves, pšenici, vejce, celer, siřičitany, ryby, korýši a ořechy.

POZOR:
Není náhradou vyvážené a pestré stravy. Není určen k léčbě, prevenci nebo diagnostice onemocnění. Produkt skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte vlhkosti a přímému slunečnímu záření.

Doplněk stravy | Najdete nás i na MALL.CZ