Eshop je v běžném provozu, balíky expedujeme každy všední den.
Neohodnoceno

Olimp Blackweiler Shred Shot Příchuť Citrus - balení - 20 kusů

Předtréninková stimulační směs určená pro sportovce. Určeno pro stimulaci organismu. Obsahuje vysoké množství kofeinu (290 mg/porce)!

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 59013300647152
Značka: Olimp
1 180 Kč –10 % 1 062 Kč
Kategorie: Nápoje
Položka byla vyprodána…
blackweiler shred shot 60ml 1694
1 180 Kč –10 %

Olimp Blackweiler Shred Shot 60ml - Předtréninková stimulační směs určená pro sportovce. Určeno pro stimulaci organismu. Obsahuje sladidla. Primárně určeno pro stimulaci organismu před náročným tréninkem a pro pocit plnosti a „napumpování“ svalů. Obsahuje vysoké množství kofeinu (290 mg/60ml výrobku)!

  • kofein
  • beta alanin
  • wasabi
  • vitamín B3

Doplněk stravy v tekuté formě se sladidly.  Směs obsahující kofein, beta-alanin a niacin, dále rostlinné extrakty (wasabi, ženšen, černý pepř, kajenský pepř). Niacin: přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Určeno pro dospělé fyzicky aktivní jedince a sportovce (i profesionální).

Doporučené dávkování:

1 porce = 1/3 ampule (20ml) = 2,5 objemu víčka od ampule. Ampule obsahuje 3 porce.

Použití:

Vždy cca 30 minut před tréninkem. Před upotřebením protřepejte. Uchovávejte na chladném místě a po otevření spotřebujte do 48hodin.

Upozornění:

Doplněk stravy. Nenahrazuje vyváženou a různorodou stravu, která je pro správné fungování organismu nezbytně důležitá. Nepřekračujte doporučené dávkování. Neužívejte v kombinaci s alkoholem. Není určeno dětem (do 18let), těhotným a kojícím ženám, lidem trpícím vážnými nemocemi, kardiovaskulárními chorobami, vysokým tlakem krve a ostatním nemocným. Neužívejte, pokud jste přecitlivělí na některou z obsažených látek. Nepřekračujte denní příjem 400mg kofeinu ze všech zdrojů nebo jednorázovou dávku 200mg kofeinu. Neužívejte v posledních hodinách před spaním. Neužívejte spolu s ostatními zdroji kofeinu (doplňky stravy, káva, čaj). Někteří jedinci mohou po konzumaci přípravku pocítit pocity brnění nebo necitlivosti. Jde o dočasný jev, který je přičítán silnému účinku beta-alaninu a nemá vliv na zdraví. V případě nevymizení příznaků snižte dávkování dle individuálních potřeb nebo suplementaci přerušte. Případný sediment nebo krystalizace tekutiny nemá vliv na kvalitu a účinnost výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v uzavřeném balení na chladném, suchém a temném místě, mimo dosah dětí. 

Složení:

Voda, beta-alanin, regulátor kyselosti: kyselina citrónová (E330); kofein, aromata, extrakt z kořene wasabi (Wasabia japonica(Miq.)Matsum.), extrakt z oddenku zázvoru (Zingiber officinale Rosc.), nikotinamid-niacin (vit.B3), konzervant: kyselina sorbová (E200); sladidla: acesulfam K (E950), sukralóza (E955), cyklamáty (E952)(Z); extrakt z plodů černého pepře (Piper nigrum L.), extrakt z plodů kajenského pepře (Capsicum annuum L.).

Nutriční hodnoty
v 1 porci (20 ml = 1/3 ampule)
Beta Alanin
2000 mg
Wasabi extrakt
100 mg
Zázvorový extrakt
16.6 mg
Kofein
193 mg
Niacin
10.7 mg (67% *)
Kajenský pepř exptrakt
1.3 mg
Černý pepř extrakt 1.3 mg
* RHP - Referenční hodnota příjmu.

Doplněk stravy | Najdete nás i na MALL.CZ