INN 100% Citruline Oxide, 250g

Doplněk stravy pro atlety obsahuje důležitou aminokyselinu L-citrulin.

Můžeme doručit do:
20.11.2019
Skladem (> 5 ks)
Značka: INN
350 Kč
Kategorie: Podpora svalů
INN supplements citrulline oxide 250g
Tip

NN Supplements Citrulline Oxide 250g je doplněk stravy navržený pro atlety. Citrulin patří k neesenciálním aminokyselinám, jež si tělo extrahuje z aminokyseliny ornitinu, když je navázána na karbamoylfosfát. Přídavek ornitinu v podobě doplňků stravy významně zlepšuje odstraňování nadbytečného čpavku, který se vytváří v aktivním svalu během tréninku.

 

Ctirulin se tvoří také jako vedlejší produkt přeměny argininu na oxid dusnatý. Mnohé studie ukázaly, že zvýšený příjem citrulinu významně zvyšuje koncentraci argininu v krvi, což následně zlepšuje tvorbu oxidu dusnatého. Více oxidu dusnatého znamená lepší vasodilataci (roztažení cév), čímž se zlepšuje přítok krve do svalů, dosahuje se lepšího napumpování svalů a zajišťuje se trvalejší aktivita během cvičení. V posledních letech se sportovní průmysl stále více přiklání k užívání citrulinu namísto argininu. Důvod je prostý: Citrulin je účinnější ve zvyšování koncentrace argininu v krvi než používání argininu samotného. Navíc, výhoda citrulinu spočívá v tom, že se v těle nerozkládá tak rychle jako  arginin, což ve výsledku vede k tomu, že jeho účinky trvají podstatně déle.

 

Užívání citrulinu se doporučuje všem atletům, kteří chtějí nejenom lepší napumpování svalů, ale též významně zlepšenou vytrvalost, zvýšenou syntézu proteinů a snazší překonávání náročných cvičení.

 

Hlavní vlastnosti INN Supplements Citrulline Oxide:

    • čistý L-citrulin DL-malaát
    • bez příchuti

 

Nutriční hodnoty a informace o produktu

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Užívejte 2 - 5g INN Supplements Citrulline Oxide s vodou nebo svým oblíbeným nápojem 20 minut před svým cvičením.

 

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA:

5g. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

 

Nutriční hodnoty a přísady

ve 100 g

v 5 g

L-citrulin DL-malát 

100 g

5 g

 

SLOŽENÍ:

L-citrulin DL-malát.

 

UPOZORNĚNÍ:

Není to náhrada vyvážené a různorodé stravy. V případě dlouhodobějšího používání se poraďte se svým lékařem. Nevhodné pro lidi s nemocemi ledvin nebo jater, pro těhotné ženy a pro děti mladší 14 let. Není určeno pro léčení, prevenci nebo diagnózu nemoci. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Produkt skladujte v chladu a v suchu. Nevystavujte vlhkosti nebo přímému slunečnímu svitu.


Min. doba trvanlivosti: viz obal Země původu: EU Prodejce: Viking Sport&Nutrition, Bubenské náb. 13/306, 170 00 Praha 7; tel: +420 774 522 622, www.nutramino.cz

Doplněk stravy