INN 100% Pure Glutamine Recovery - neutral -500g

Doplněk stravy INN Supplements 100% Pure Glutamine Recovery  obsahuje čistou aminokyselinu L- glutamin. 

Můžeme doručit do:
3.4.2020
Skladem (> 5 ks)
Značka: Nutramino
399 Kč
Kategorie: Podpora svalů
INN Supplements 100 Pure Glutamine Recovery, 500g
Tip

L-glutamin je nejběžnější aminokyselina v lidském těle, která se podílí na velkém počtu reakcí a metabolických procesů. To znamená, že s intenzivním a pravidelným cvičením je velká spotřeba těchto aminokyselin, které umožňují práci svalů. Přidání L-glutaminu může přispět ke zlepšení regenerace svalových vláken po tréninku a pomáhá vytvářet optimálnější prostředí pro různé sporty, protože může stimulovat tvorbu nových svalových vláken nebo fungovat jako antikatabolismus. Zajímavé je, že u některých sportovců s nadměrným cvičením zjistili, že v baze aminokyselin jsou nízké hladiny L-glutaminu.

 

Některé studie navíc jasně ukazují zapojení těchto proteinů do imunitního systému. L-glutamin se často používá ve zdravotnických zařízeních po různých chirurgických zákrocích. Doplněk stravy INN Supplements 100% Pure Glutamine Recovery má kromě vlivu na pozitivní bilanci dusíku v těle, která pomáhá udržet stávající svalovou hmotu, také významný vliv na zlepšení funkce imunitního systému lidského organismu.

 

Hlavní rysy INN Supplements Pure Glutamine Recovery:

  • čistá aminokyselina L-glutamin
  • bez přídavku jiných látek
  • bez chuti
  • mikronizovaný prášek pro lepší rozpustnost

 

Nutriční hodnoty a informace o produktu

 

NÁVOD K POUŽITÍ: 

Užívejte po tréninku jednu čajovou lžičku (5 g) INN Supplements 100% Pure Glutamine Recovery  s dostatečným množstvím vody (300 ml). 

 

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA:

5-10 g. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Nutriční hodnota a přísady

5 g

100 g

Energetická hodnota

0 kcal

0 kcal

L-glutamin

5 g

100 g

SLOŽENÍ: 

L-glutamin.

UPOZORNĚNÍ:

Není náhradou vyvážené a pestré stravy. V případě dlouhodobého užívání se poraďte se svým lékařem. Není vhodný pro osoby s onemocněním ledvin nebo jater, těhotné ženy a děti do 14 let. Není určen pro léčbu, prevenci nebo diagnostiku onemocnění. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Výrobek skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte vlhkost a přímé sluneční světlo.

Doplněk stravy