Eshop je v běžném provozu, balíky expedujeme každy všední den.
Neohodnoceno

INN Fruit Fresh BCAA Juice - Ovocná Šťáva BCAA Citron - 600g

Doplněk stravy INN Supplements fruit fresh BCAA juice je perfektní nápoj s aminokyselinami a 9,5g BCAA v každé porci.

Můžeme doručit do:
29.10.2020
Skladem - ihned k odeslání
Kód: 5234997844438
Značka: INN
699 Kč
Kategorie: Podpora svalů

INN Supplements fruit fresh BCAA juice je produkt vhodný pro všechny, kteří chtějí během tréninku konzumovat chutné aminokyseliny BCAA. Tento produkt obsahuje známé esenciální aminokyseliny s rozvětveným řetězcem BCAA, jmenovitě L-leucin, L-isoleucin a L-Valin, které jsou nezbytné pro rychlejší regeneraci svalů a antikatabolické působení.
Intenzivní trénink s váhami nebo jinou vysokou intenzitou nebo prodlouženým cvičením vede rychle ke stavu katabolismu a svalové degradace. BCAA aminokyseliny jsou jedním z nejdůležitějších faktorů pro prevenci svalového katabolismu, mohou nahradit glukózu spotřebovanou v procesech výroby energie. Kromě toho, leucin, valin a isoleucin se také podílejí na syntéze svalových bílkovin, když jsou splněny všechny podmínky pro růst svalů. To je dost velká stimulace svalů s intenzivním tréninkem, vhodné a správné příjem kalorií a odpočinek.

Mezi všemi esenciálními aminokyselinami patří aminokyseliny BCAA k glukogenům, takže se mohou podílet na glukoneogenezi - syntéze glukózy a podílet se tak na procesu získávání energie. To se může stát, když se spotřebují zásoby glykogenu. Glykogen ve svalech a játrech může být rychle spotřebován v důsledku velmi intenzivního nebo dlouhodobého cvičení, stejně jako omezeného kalorického příjmu po celý den, tj. na různých dietách. Glukogenní charakteristika aminokyselin BCAA brání a zpomaluje přechod do antikatabolického stavu.

INN Supplements fruit fresh BCAA juice se používá před cvičením, a to ke zlepšení regenerace. Produkt obsahuje standardní poměr 2: 1: 1 aminokyselin L-leucinu, L-isoleucinu a L-valinu bez přidaných cukrů. Na rozdíl od většiny ostatních aminokyselin BCAA INN Supplements fruit fresh BCAA juice se rozpouští ve vodě úplně během několika minut.

 

INN Supplements fruit fresh BCAA juice obsahuje 9,5 g aminokyselin s rozvětveným řetězcem v 10 g produktu vynikající chuti. Aminokyseliny BCAA mohou pomoci při opravě svalových buněk v důsledku intenzivního silového tréninku a tím pomáhají rychleji regenerovat.

 

Nutriční hodnoty a informace o produktu

 

NÁVOD K POUŽITÍ: 

Před nebo během tréninku smíchejte 10 g čerstvého ovocného šťávy BCAA s ovocnou šťávou INN, 500-700 ml vody a dobře promíchejte. Během několika minut se aminokyseliny zcela rozpustí.

 

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA:

10 až 20 g. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

 

Nutriční hodnoty a ingredience

10 g

100 g

Energie Kcal

38,9 kcal

389 kcal

L-leucin

4,73 g

47,3 g

L-isoleucin

2,36 g

23,6 g

L-valin

2,36 g

23,6 g

 

 

SLOŽENÍ (citron): 

BCAA prášek (L-leucin, L-isoleucin, L-valin), emulgátor (sójový lecitin), kyselina citrónová, aroma, sladidlo (sukralóza).UPOZORNĚNÍ:

Tento výrobek se vyrábí v továrně, která také zpracovává: mléčné výrobky, výrobky ze sóji, pšenice, vajec, hrachu a ořechů.

 

Není náhradou vyvážené a pestré stravy. V případě dlouhodobého užívání se poraďte se svým lékařem. Není vhodný pro osoby s onemocněním ledvin nebo jater, těhotné ženy a děti do 14 let. Není určen k léčbě, prevenci nebo diagnóze onemocnění. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Výrobek skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte vlhkost a přímé sluneční světlo.

 

Doplněk stravy | Najdete nás i na MALL.CZ