INN Rocket Fuel - 450g

Vynikající před-tréninkový produkt bez sacharidů s příchutí pomeranč.

Můžeme doručit do:
20.11.2019
Skladem (> 5 ks)
Značka: INN
570 Kč
Kategorie: Podpora svalů
INN rocket fuel booster 450g
Tip

INN Supplements Rocket Fuel booster je nový produkt řady Pro Elite, vynikající preworkout a posilovač. Tento booster obsahuje směs přísad ve vhodných množstvích, které jsou užitečné při přípravách na nejnáročnější tréninkové úsilí. INN Supplements experimentoval po dobu dvou měsíců s různými směsmi na větší skupině sportovců a nakonec si vybral tuto směs pro nový INN Supplements Rocket Fuel.

 Je prokázáno, že kofein a L-tyrosin mají synergický stimulační účinek na nervový systém. Tato kombinace určitě usnadní a pomůže vám s větší fyzickou energií pro váš trénink. Aby se zvýšila svalová vytrvalost, přidávají se ke směsi také beta-alanin a L-citrulin. Beta-alanin jako prekurzor karnosinu má významný vliv na snížení negativních účinků kyseliny mléčné. L-arginin je zodpovědný za značné zvýšení objemu svalové tkáně během tréninku. Arginin a jeho soli působí na endothelium, které stimuluje uvolňování aktivního oxidu dusnatého a působí také na cévní systém.Pokud k tomu dojde, má to za následek zvýšenou vaskularitu a pocit svalové pumpy. Rovněž usnadňuje přenos kyslíku a dalších živin do zatížených svalů během a po tréninku. Pro zvýšení účinnosti všech složek je přidán vitamin B-komplex. Extrakt z kajenského pepře a piperinu jsou zahrnuty ke zvýšení biologické hodnoty jiných složek.

 INN Supplements Rocket Fuel booster neobsahuje nadbytečné sacharidy, ale pouze účinné složky. Každý přípravek obsahuje nejméně 30 dávek tohoto účinného preworkout doplňku stravy v chutné ovocné chuti.

Nutriční hodnoty a informace o produktu

 

NÁVOD K POUŽITÍ: 

Smíchejte jednu dávku ( 10-15 g) INN Supplements Rocket Fuel Booster s 200 ml vody a začněte pít připravenou směs 30 minut před cvičením a vypijte ji v intervalech, dokud nezačnete cvičit. Doporučuje se nejprve zkusit polovinu dávky. Pro osoby do 70 kg se doporučuje 7,5 g denně.

 

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA:

10 g ( 2/3 připojené odměrky). Nepřekračujte 15 g denně (1 odměrku).

Nutriční hodnoty a ingredience

15 g

% PDV

Tlustý

0 g

 

Sacharidy

0,5 g

 

- z toho cukry

0 g

 

Protein

12,6 g

 

L-citrulin DL-malat

5,3 g

 

L-arginin

4,0 g

 

beta alanin

3,0 g

 

L-tirozin

1,0 g

 

kofein

300 mg

 

hořčík

94 mg

25

extrakt z kajenského pepře

10 mg

 

niacin

16mcg

100

piperin

10 mg

 

vitamin B6

1,6 mg

100

vitamin B12

2,5mcg

100SLOŽENÍ: 

L-tyrosin, oxid křemičitý, aromatické látky, kofein, regulátor kyselosti (kyselina citronová), oxid hořečnatý, barviva, sladidlo (sukralóza), niacin, prášek z kajenského pepře (Capsicum Annuum, maltodextrin, arabská guma), extrakt z černého pepře (bioperin), vitamin B6 (hydrochlorid pyridoxinu), vitamin B12. UPOZORNĚNÍ: Výrobek se vyrábí v závodě, kde se zpracovává mléko, produkty, kukuřice, sója, oves, pšenice, vejce, zelí, siřičitany, ryby, korýši a ořechy.

 

UPOZORNĚNÍ:

Není náhradou vyvážené a pestré stravy. V případě dlouhodobého užívání se poraďte se svým lékařem. Není vhodný pro osoby s onemocněním ledvin nebo jater, těhotné ženy a děti do 14 let. Není určen pro léčbu, prevenci nebo diagnostiku onemocnění. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Výrobek skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte vlhkost a přímé sluneční světlo.

Doplněk stravy