Nutramino +Pro Creatine - 500g

Zlepšete svůj výkon a sílu. Nutramino Creatine zvyšuje fyzickou výkonnost spojenou s krátkým vysoce intenzivním tréninkem. Pokud dodáváte tělu kreatin, zvyšujete ve svém tréninku možnost navýšit počet o 1 - 2 opakování. Chcete-li být větší, silnější a rychlejší, kreatin je pro Vás správným doplňkem stravy. Kreatin monohydrát pomáhá tělu produkovat vyšší hladiny ATP, což je chemická látka potřebná pro efektivní výrobu svalové hmoty.

Můžeme doručit do:
17.10.2019
Skladem (> 5 ks)
Značka: Nutramino
299 Kč
Kategorie: Podpora svalů
Počet dávek: 147 (cena dávky: 2 Kč)

Kreatin je základním zdrojem energie pro svalovou kontrakci. Jeho pravidelnou konzumací se zvyšuje hlavně svalová síla a objem svalstva. Kreatin pomáhá rychleji zlepšit fyzickou kondici, nabrat svalovou hmotu a výrazně zlepšit regeneraci. Pro zvýšení efektivnosti doporučujeme používat v tzv. kreatinových cyklech. Vhodné pro sportovce a osoby při zvýšeném tělesném výkonu.

Rozpustný nápoj v prášku obsahující 100% čistý kreatin monohydrát, který je neutrální chuti a bez nečistot. Bez dopingu.

V bodech:

  • 3000 mg kreatinu
  • čistý a mikronizovaný kreatin monohydrát

 

Nutriční hodnoty:

  100 g 3,4 g
energetická hodnota 0 kJ/0 kcal 0 kJ/0 kcal
kreatin monohydrát 100 g 3,4 g
- z toho kreatin 88 g 3 g

Složení: kreatin monohydrát

Doporučené dávkování:

  • smíchejte 1 odměrku (3,4 g) Creatine s tréninkovým či energetickým nápojem a konzumujte před, během či bezprostředně po tréninku
  • denní dávka je 3,4 g

 

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 22 °C, chraňte před slunečním zářením a mrazem. Může obsahovat alergeny z ořechů, lepku, mléka, vajec, sóji a arašídů.