INN Classic ZMA, 120 caps

Doplněk stravy INN Supplements Classic ZMA obsahuje zinek, důležitý minerál pro uchovávání testosteronu.

Momentálně nedostupné
Značka: Nutramino
299 Kč
Kategorie: Vitamíny
inn classic zma 120 capsules
Tip

INN Supplements Classic ZMA je doplněk stravy tvořený kombinací tří komponent: zinku, hořčíku a vitamínu B6. Tato kombinace představuje přirozený komplex ovlivňující hladinu testosteronu a míru oxidačního stresu. Tento produkt je vhodný pro ty, kdo procházejí intenzivní fyzickou zátěží, jež uvolňuje volné radikály způsobující oxidační stres.

 

Hlavní účinek INN Supplements Classic ZMA spočívá v jeho vlivu na hladinu testosteronu, což pomáhá udržet jeho koncentraci v krvi. Testosteron je účinný mužský pohlavní hormon ovlivňující mnohé fyziologické procesy, včetně růstu svalové hmoty a fyzické síly. Vedle výše uvedeného tento hormon má pozitivní vliv na omezování katabolismu (odbourávání) svalů a urychluje syntézu svalových proteinů a regeneraci tkání.

 

Tento produkt je užitečný při stravě s nízkým obsahem zinku, zvláště v případech intenzivního fyzického úsilí. Přídavek zinku ke každodenní stravě může mít pozitivní vliv na zdraví hlavně u mužů, kteří intenzivně trénují. 

 

Hlavní charakteristiky produktu INN Supplements Classic ZMA:

 

    • udržuje hladinu testosteronu v krvi
    • pomáhá chránit buňky proti oxidačnímu stresu
    • ovlivňuje normální metabolismus proteinů
    • přispívá k normálnímu metabolismu makroživin

 

Nutriční hodnoty a informace o produktu

NÁVOD K POUŽITÍ:

Užívejte 1 kapsli INN Supplements Classic ZMA denně zapitou dostatečným množstvím vody předtím, než půjdete spát. Doporučuje se brát na lačno.

 

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA:

1 kapsle denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

 

Nutriční hodnoty a přísady

1 tableta

% DDD

Hořčík

150 mg

40

Zinek

10 mg

100

Vitamín B6

3,5 mg

250SLOŽENÍ:

Oxid hořečnatý, citrát hořečnatý, glukonát zinečnatý, chlorid pyridoxinu (vitamínu B6), lepení zabraňující činidlo (stearan hořečnatý), lepení zabraňující činidlo (oxid křemičitý).

 

UPOZORNĚNÍ:

Není to náhrada vyvážené a různorodé stravy. V případě dlouhodobějšího používání se poraďte se svým lékařem. Nevhodné pro lidi s nemocemi ledvin nebo jater, pro těhotné ženy a pro děti mladší 14 let. Není určeno pro léčení, prevenci nebo diagnózu nemoci. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Produkt skladujte v chladu a v suchu. Nevystavujte vlhkosti nebo přímému slunečnímu svitu.


Min. doba trvanlivosti: viz obal Země původu: EU Prodejce: Viking Sport&Nutrition, Bubenské náb. 13/306, 170 00 Praha 7; tel: +420 774 522 622, www.nutramino.cz

Doplněk stravy