Eshop je v běžném provozu, balíky expedujeme každy všední den.
Neohodnoceno

INN BetaBoost Fire - 250g

Doplněk stravy INN Supplements betaBOOST fire obsahuje 100% čistý beta-alanin v prášku.

Můžeme doručit do:
19.6.2024
Skladem - ihned k odeslání
Kód: 1765225489533
Značka: INN Supplements
279 Kč
Kategorie: Aminokyseliny
nutramino.cz
Tip

INN Supplements betaBoost fire je sportovní doplněk stravy, který obsahuje čistou aminokyselinu alanin. Beta-alanin je přirozená beta-aminokyselina, jež má mírně odlišnou molekulární strukturu než ostatní alfa-aminokyseliny, které se dohromady popisují jako známé L-aminokyseliny. 

 

Beta-alanin není substrát pro biosyntézu velkých proteinů nebo enzymů v lidském těle, ale může se syntetizovat z karnosinu nebo anserinu a tvoří součást kyseliny pantothenové (vitamínu B5).

 

Doplňky stravy s beta-alaninem se v posledních letech staly velmi oblíbenými hlavně díky přínosům, jež poskytují během cvičení. Beta-alanin tvoří omezující faktor při koncentrování karnosinu, proto jeho užívání v doplňcích stravy zvyšuje koncentraci karnosinu ve svalových buňkách. Karnosin může zlepšovat práci svalů a omezuje únavu. Vedle beta-alaninu je komponentou karnosinu aminokyselina histidin. Bylo ukázáno, že histidin jako součást karnosinu nezpůsobuje jeho koncentrování v těle, ale beta-alanin má podstatně důležitější funkci. 

 

Hlavní účinek karnosinu (beta-alaninu + histidinu) představuje zvýšená ochranná kapacita svalů. Tento dipeptid se může ukládat ve svalových buňkách ve vysokých koncentracích a během intenzivní a prodlužované práce svalů pomáhá neutralizovat kyselinu mléčnou, která se vytváří během cvičení.

 

INN Supplements betaBoost fire obsahuje čistou práškovou aminokyselinu alanin bez dalších příměsí. Doporučujeme užívat beta-alanin 20 minut před cvičením, v dávkách 2 - 5 g, podle vaší tělesné hmotnosti.

 

Beta-alanin se dá kombinovat s dalšími doplňky stravy jako je například kreatin, ten se nachází v jiném NO stimulátoru (NO boosteru). 

 

Nutriční hodnoty a informace o produktu

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Užijte půl čajové lžičky ( 2,5 g ) INN Supplements betaBOOST fire 20 minut před svým cvičením, zapijte dostatečným množstvím vody.

 

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA:

2,5 - 5g. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

 

Nutriční hodnoty a přísady

ve 2,5 g

ve 100 g

Energetická hodnota (kcal)

0 kcal

0 kcal

Beta-alanin

2,5 g

100 g

 

SLOŽENÍ:

Beta-alanin.

 

UPOZORNĚNÍ:

Není to náhrada vyvážené a různorodé stravy. V případě dlouhodobějšího používání se poraďte se svým lékařem. Nevhodné pro lidi s nemocemi ledvin nebo jater, pro těhotné ženy a pro děti mladší 14 let. Není určeno pro léčení, prevenci nebo diagnózu nemoci. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Produkt skladujte v chladu a v suchu. Nevystavujte vlhkosti nebo přímému slunečnímu svitu.


Min. doba trvanlivosti: viz obal

Země původu: EU

Prodejce: Viking Sport&Nutrition, Bubenské náb. 13/306, 170 00 Praha 7; tel: +420 774 522 622, www.nutramino.cz

Doplněk stravy | Najdete nás i na MALL.CZ