Eshop je v běžném provozu, balíky expedujeme každy všední den.

O Nás

Zrozen z touhy o zachování nejvyšší úrovně zdraví a kondice i v moderním způsobu života. Naše výrobky jsou navrženy tak, aby doplňovali jakýkoliv životní styl. Budou prospěšné vášnivým budovatelům muskulatury, běžcům, cyklistům i těm, kteří chtějí mít pouze kontrolu nad svou životosprávou, nad příjmem vhodného množství vitamínů a minerálních látek v potravě. Nutramino.cz je obchod, který Vám zaručuje nejkvalitnější výrobky z těch dostupných na trhu a navíc za rozumné ceny. 

Nutramino bylo založeno v roce 2012 bývalý majitel / provozovatel fitness klubů s více než 35 lety zkušeností v oboru komerčního provozu klubů ve Skandinávii i ve střední a východní Evropě od roku 1985. Jsme pravděpodobně jedním z mála distributorů fitness vybavení, kteří mají dlouholeté zkušenosti s úspěšným provozováním klubu.

Naše zázemí a zkušenosti jako bývalí provozovatelé klubů jsou také naším největším přínosem, chápeme fungování klubu a od začátku roku 2007 pomáháme mnoha klubům vytvářet zdravý a ziskový podnik, jen sdílením našich zkušeností a know-how z provozování klubů. po celé Evropě.

Jsme výhradním a oficiálním distributorem pro některé z nejuznávanějších značek ve Skandinávií - Clean Drink, Njie Propud, Nutramino - které vám jako našemu zákazníkovi garantují nejlepší cenové úrovně za produkty nejvyšší kvality. 

Pro více informací v okolí, o naše služby, naše značky a jak vám můžeme pomoci, navštivte náš showroom nebo nás kontaktujte ještě dnes - jsme tu pro vás!
 

 

Doplněk stravy | Najdete nás i na MALL.CZ