Eshop je v běžném provozu, balíky expedujeme každy všední den.
Neohodnoceno

INN ArthroID PRO- 90 caps

Doplněk stravy INN Supplements ArthroID PRO je komplexní kloubní výživa určená k zachování zdraví pohybového aparátu a pojivové tkáně, která neslouží jen jako prevence vůči úrazem, ale pomáhá také obnovovat a regenerovat vaziva, kloubové spoje, chrupavky, brání bolestem a zánětům. Pomáhá prodloužit vitalitu a sílu kloubů, kostí a chrupavek ohrožených námahou, nadměrnou sportovní aktivitou, ale i poraněními a rostoucím věkem.

Můžeme doručit do:
19.6.2024
Skladem - ihned k odeslání
Kód: 7350089431049
Značka: INN Supplements
439 Kč –31 % 299 Kč
Kategorie: Kloubní výživa
inn arthroid 90 capsules
Tip
439 Kč –31 %

OSTEOARTˇRÓZA A BOLESTI KLOUBŮ

Osteoartróza je celosvětově nejběžnější formou artritidy a nejčastější příčinou zdravotního postižení, zejména kvůli bolesti kloubů. Osteoartróza postihuje přibližně 4% populace na celém světě a její prevalence je s věkem výraznější. Klinická osteoartróza je ve skutečnosti přítomna u 14% dospělých ve věku 25+ a 34% ve věku 65+.

 

Příčina :
Osteoartróza je způsobena interakcí rizikových faktorů, jako je věk, pohlaví, obezita, anatomické faktory, svalová slabost a poškození kloubů (sportovní aktivity), jejichž kombinace způsobuje nárůst protizánětlivých markerů a proteáz, které nakonec zprostředkují destrukci kloubů. Na rozdíl od mnoha jiných bolestivých stavů, při nichž se obvykle léčí základní poranění, je osteoartróza onemocněním, které obvykle není vyřešeno.

 

Řešení:
Osteoartróza se často zvládá cvičením, hubnutím, fyzioterapií, farmakologickými intervencemi a operacemi. Lze však zvážit i méně invazivní strategie, jako je suplementace. V nedávné metaanalýze a systematickém přehledu Liu a kolegové [3] spojili většinu studií zkoumajících účinky různých doplňků stravy na léčbu osteoartrózy. Tato studie zahrnovala 69 studií a 20 doplňků, které uváděly mírné snížení bolesti u studií používajících jednotlivě glukosamin, chondroitin, methylsulfonylmethan a kurkumin. I když jsou rozsahy účinků relativně malé, kombinace těchto složek může potenciálně působit synergicky, a tím výrazně zlepšit bolest kloubů. Stejná studie navíc ukázala, že tyto doplňky jsou bezpečné, pokud jsou užívány v doporučeném množství.

Výsledkem je, že na základě současného výzkumu vyvinula společnost INN Supplements vlastní vzorec ArthroID PRO, který kombinuje výše uvedené složky ve správném množství a nabízí synergický účinek v jediném produktu. Účelem tohoto produktu není nahradit primární postupy, jako je fyzioterapie, hubnutí nebo chirurgický zákrok. Může však zmírnit akutní bolesti kloubů často hlášené u pacientů s osteoartritidou a může nabídnout synergický účinek v kombinaci s primárními intervencemi.

 

Výhody ArthtoiD PRO :

  • Příznivé účinky na pohybový aparát
  • Chrání, zotavuje a podporuje růst chrupavky kloubu
  • Podporuje silné klouby, kosti a chrupavky
  • Výborně potlačuje bolest
  • Pomáhá při zánětech a otocích
  • Dodává kloubům pružnost a elasticitu

 

Nutriční hodnoty a informace o produktu

NÁVOD K POUŽITÍ: 

Užívejte 1-3 kapsle INN doplňků ArthroID PRO denně po jídle s dostatečným množstvím vody.

 

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA:

1-3 kapsle. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

 

Nutriční hodnoty 1 dávka (3 kaps)
Glukosamin sulfát 999 mg
z toho glukosamin 600 mg
Chondroitin sulfát 450 mg
Metylsulfonylmetan (MSM) 240 mg
Kyselina L-askorbová (Vitamin C) 36 mg
Tumeric (Kurkuna) 240mg
Cissus quandrangularis 150mg
Ginger root extract 30mg
Black Pepper extract 30mg

 

SLOŽENÍ: 

Glukosamin sulfát (měkkýši), chondroitin sulfát, metylsulfonylmetan (MSM), maltodextrin, kapsle (želatina), barvivo (Titanium dioxide ), Chondroitin sulphate, Tumeric, Zázvor, L-ascorbic, Černý pepř,  protispékavý prostředek, oxid křemičitý, vápenaté soli ortofosforečné

 

UPOZORNĚNÍ:

Potravina určená pro zvláštní výživu - vhodná pro sportovce. Skladujte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem.

Alergenové upozornění: Vyrobeno v zařízení, které může také zpracovávat vejce, ořechy, sezam, arašídy, ryby, korýše a pšeničné výrobky.

Doplněk stravy | Najdete nás i na MALL.CZ