Eshop je v běžném provozu, balíky expedujeme každy všední den.
Neohodnoceno

INN BurnAll Pro 60 capsules

INN BurnAll Pro je doplněk stravy, který klasifikujeme do skupiny termogenních látek. Používá se na podporu redukce váhy a hubnutí.

Můžeme doručit do:
19.6.2024
Skladem - ihned k odeslání
Kód: 6535466115431
Značka: INN Supplements
499 Kč –22 % 389 Kč
Kategorie: Spalovače tuku
inn burnall pro 60 capsules
Tip
499 Kč –22 %

Doplňky INN BurnAll je výživový doplněk, který klasifikujeme do skupiny termogenních látek nebo produktů, které podporují úbytek tělesného tuku. Tato skupina zahrnuje potravinové doplňky, které mají za cíl zvýšit metabolismus tuků, spotřebu energie, snížit absorpci tuků, urychlit hubnutí a zvýšit oxidaci tuků během fyzické aktivity. Složky v termogenních látkách jsou určeny pro hormonální stimulaci, což se odráží ve zvýšené degradaci tuků a jejich použití jako zdroje energie.

Je však nutné si uvědomit, že žádné potravinové doplňky nenahrazují špatné stravovací návyky nebo nedostatek fyzické aktivity. Pokud chceme zhubnout a mít zdravé stravovací návyky, termogenisté nám pomohou v dosažení tohoto cíle tím, že nám poskytnou více energie během tréninku, potlačí chuť k jídlu, urychlí spotřebu tělesného tuku jako zdroje energie a zvýší metabolismus.

 

Nutritional value
1 cap
 
 
Energy
0kcal
 
 
green tea extract (95% poliphenoles/50% EGCG)
270mg
 
 
Caffeine
110mg
 
 
L-teanine
100mg
 
 
5% taraksol
100mg
 
 
Gurmar (Gymnema sylvestre) (75% gimnemic acid)
100mg
 
 
Griffonia simplicifolia (98% 5-hidroksitriptofan (5-HTP)
60mg
 
 
sinefrin HCL
10mg
 
 
black pepper extract
10mg
 
 
 
 
 

 

Nutriční hodnota                                                                              2 caps

Zelený čaj Extrakt

540 mg

Kofein

220 mg

L-theanine

200 mg

Dandelion

200 mg

Gymnema sylvestre

200 mg

Griffonia simplicifolia

120 mg

Synephrine HCL

20 mg

Ćerný pepř Extrakt

20 mg

 

 

Složení:


Extrakt ze zeleného čaje (95% polyfenoly, 50% EGCG), kofein, pampeliška (5% teraxol), L-theanin, Gymenma sylvestre (75% kyselina gymnemová), Griffonia simplicifolia (5-hydroxystriptofan (5-HTP)), synefrin HCL , extrakt z černého pepře, želatina (tobolka, protihrudkující látka (stearan hořečnatý). Vyrábí se v rostlině, kde se zpracovávají vločky, ječmen, pšenice, ořechy, ryby (chondroitinsulfát), vejce, mléko a sója.

 

Upozornění:


Nenahrazuje vyváženou a rozmanitou stravu. V případě dlouhodobého používání by měl být konzultován lékař. Výrobek není vhodný pro osoby s onemocněním ledvin nebo jater, těhotné ženy a děti do 14 let. Účelem není léčit, předcházet nebo diagnostikovat onemocnění. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Výrobek uchovávejte na suchém a chladném místě. Nevystavujte vlhkosti a přímému slunečnímu záření

 

Dávkování:


Užívejte 1–2 tobolky denně s dostatečným množstvím vody, 30 minut před fyzickou aktivitou nebo 1–2 tobolky před snídaní a 1–2 tobolky odpoledne.

 

Doplněk stravy | Najdete nás i na MALL.CZ