Eshop je v běžném provozu, balíky expedujeme každy všední den.
Neohodnoceno

INN BurnAll Pro 60 capsules

INN Supplements BurnAll Pro is a nutritional supplement that we classify in a group of thermogenic agents. It is used to promote weight loss and fat loss.

Můžeme doručit do:
10.3.2021
Skladem - ihned k odeslání
Kód: 6535466115431
Značka: INN
529 Kč –30 % 370 Kč
Kategorie: Spalovače tuku
inn burnall pro 60 capsules
529 Kč –30 %

Doplňky INN BurnAll je výživový doplněk, který klasifikujeme do skupiny termogenních látek nebo produktů, které podporují úbytek tělesného tuku. Tato skupina zahrnuje potravinové doplňky, které mají za cíl zvýšit metabolismus tuků, spotřebu energie, snížit absorpci tuků, urychlit hubnutí a zvýšit oxidaci tuků během fyzické aktivity. Složky v termogenních látkách jsou určeny pro hormonální stimulaci, což se odráží ve zvýšené degradaci tuků a jejich použití jako zdroje energie.

Je však nutné si uvědomit, že žádné potravinové doplňky nenahrazují špatné stravovací návyky nebo nedostatek fyzické aktivity. Pokud chceme zhubnout a mít zdravé stravovací návyky, termogenisté nám pomohou v dosažení tohoto cíle tím, že nám poskytnou více energie během tréninku, potlačí chuť k jídlu, urychlí spotřebu tělesného tuku jako zdroje energie a zvýší metabolismus.

Doplněk stravy | Najdete nás i na MALL.CZ