Eshop je v běžném provozu, balíky expedujeme každy všední den.

Vyrobci

 NUTRAMINO 

 

 

Naše cesta v Nutramino začala v Dánsku v roce 2002. Od té doby jsme se rozrostli do celé Evropy a na Střední východ. Vše bylo o naší vášni dodávat na trh vysoce kvalitní, skvěle chutnající produkty sportovní výživy. A to stále platí. Díky tomuto dědictví jsme si získali vysokou loajalitu mezi našimi zákazníky a sportovci. Inspirovat každého k aktivnímu životnímu stylu tím, že nabídneme skvěle chutnající a zdravější produkty, kterým lidé důvěřují - TO JE NUTRAMINO!  

 

 

CLEAN DRINK 

ČISTÝ ŽIVOTNÍ STYL

 

Co se vám vybaví, když se řekne Nordics? My v Clean Drink myslíme na čistý vzduch, čistou vodu, hučící hory a hluboké lesy. Myslíme také na udržitelnost, inovaci a zdravý životní styl - to vše dohromady je síla přírody. Věříme v severskou sílu a s ohledem na naši víru jsme vyvinuli Clean Drink. Naším cílem je být nejčistším funkčním nápojem na trhu s vysoce kvalitními surovina mi. Můžete si být jisti, že Clean Drink neobsahuje konzervační látky, taurin, cukr ani barviva. Naší velkou vizí je, aby Clean Drink byl nápojem pro každého v České republice a na Slovensku bez ohledu na věk, pohlaví nebo životní styl, a proto neustále pracujeme na tom, abychom Vám usnadnili nalezení tohoto nápoje ve Vašem místním fi tness klubu, obchodě či čerpací stanici. – ŽIVOTNÍ STYL CLEAN – CLEAN DRINK Velmi chutný energetický / funkční nápoj v 10 příchutích s kofeinem a 3 příchutích bez kofeinu. Clean Drink obsahuje vitamíny, minerály, glutamin, BCAA pro podporu koncentrace a zvýšení energie během vašeho každodenního života. Clean Drink je založen na jedné z nejlepších sladkých vod na světě podle UNESCO a neobsahuje žádné calorie ani cukr.                                                      

 

NJIE PROPUD 

  

Nabízíme Vám nejlepší palivo pro tělo i duši na trhu. Udělejte další krok ke zdravějšímu životnímu stylu a pomocí chytrých produktů, receptů a inspirace snadno dosáhnete vašich cílů. NJIE ProPud vyvíjí a prodává inovativní koncepty se zaměřením na zdraví, jako jsou občerstvení obohacené o bílkoviny a funkční nápoje bez přidaného cukru. Produkty ProPud najdete ve vašem nejbližším obchodě s potravinami, zdravé výživě, posilovně a ve vybraných internetových obchodech. – Fuel Your Life   

Doplněk stravy | Najdete nás i na MALL.CZ