Eshop je v běžném provozu, balíky expedujeme každy všední den.

Vyrobci

 NUTRAMINO 

 

 

NAŠE CESTA V NUTRAMINO ZAČALA V DÁNSKU V ROCE 2002. OD TÉ DOBY JSME SE ROZROSTLI O EVROPU A STŘEDNÍ VÝCHOD

BYLO TO VŠECHNO O VÁŠNI DODÁVAT NA TRH VYSOCE KVALITNÍ, SKVĚLE CHUTNAJÍCÍ PRODUKTY SPORTOVNÍ VÝŽIVY. TO JE STÁLE SKUTEČNOST.

DÍKY TOMUTO DLOUHÉMU DĚDICTVÍ VYSOCE KVALITNÍCH PRODUKTŮ JSME SI VYTVOŘILI VELKOU LOAJALITU MEZI SPOTŘEBITELI A SPORTOVNÍMI SPORTOVCI.

NUTRAMINO CHCE INSPIROVAT A POSILOVAT PROSTŘEDNICTVÍM NAŠICH PRODUKTŮ. NAŠE PORTFOLIO MÁ ŠIROKOU ŠKÁLU PRODUKTŮ OBOHACENÝCH O BÍLKOVINY, OD

• TŘESE DO BARŮ

• PRÁŠKY NA BROKY

• SPORTOVNÍ A ENERGETICKÉ NÁPOJE DO SNACK BARŮ

… TO VŠE VÁM POMŮŽE DOSÁHNOUT VAŠICH OSOBNÍCH CÍLŮ.

PŘIPOJTE SE TEDY K NAŠÍ RODINĚ A BUĎTE NUTRAMINONIZOVANÍ!

MÁTE-LI JAKÉKOLI DOTAZY K NAŠIM PRODUKTŮM, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT!

 

 

CLEAN DRINK 

ČISTÝ ŽIVOTNÍ STYL

My ve společnosti Clean drink chceme, abyste mohli snadno a zdravě žít. Věříme, že život by měl prostupovat životem obecně a že by pro vás mělo být snadné činit dobrá rozhodnutí. Od roku 2015 nabízíme veganskou alternativu, která se vyrábí výhradně v severských oblastech a neobsahuje zbytečné přísady a cukr. Jsme hrdí na to, že jsme dnes ve většině obchodních řetězců ve Švédsku a neustále pracujeme na tom, aby byl Clean drink pro vás jako spotřebitele ještě jednodušší ho najít na poličce ve vašem místním obchodě.

Chceme být nejudržitelnějším funkčním nápojem na trhu. To znamená nejen to, že produkt musí být pro vaši spotřebu čistý a zdravý, ale také to, že se jako společnost neustále snažíme snižovat naši klimatickou stopu. Proto jsme se rozhodli mimo jiné kompletně vyrábět náš nápoj v severském regionu v pivovaru, který pracuje se zcela fosilní výrobou. Vybíráme pouze vozy na bioplyn ve společnosti a odhlásíme se z vnitrostátních letů ve prospěch vlaků nebo automobilů. V době psaní tohoto článku pracujeme na výměně plastových žlabů na našich platformách ve prospěch alternativy šetrnější k životnímu prostředí.

Naší velkou vizí je, že Clean drink by měl být nápojem pro každého ve Švédsku bez ohledu na věk, pohlaví nebo životní styl. Je pro nás důležité dělat to správným způsobem s trvalým udržitelným myšlením a především tím, že necháme vše, co děláme, pronikat vášní pro to, co děláme.

                                                       

 

NJIE PROPUD 

  

NIC NENÍ NEMOŽNÉ

Už v raném věku jsem se naučil, že každý v rodině musí přispět na pomoc mámě, která pracovala ve třech zaměstnáních, aby nás mohla uživit.

V 8 letech jsem proto začal prodávat noviny a ani nedokážu popsat štěstí, které jsem cítil pokaždé, když jsem něčím přispěl na jídelní stůl.

Ten pocit se stal odrazem všeho, co bych ve svém životě dál dělal.
Moje matka mě naučila věřit v tvrdou práci a v to, že nic není nemožné, jen když se na to člověk odhodlá.

V 16 jsem se rozhodl stát se nejlepším v MMA (Mixed Martial Arts). O tři roky a tisíce hodin v posilovně později jsem vyhrál titul švédského šampiona.

Abych financoval svou profesionální kariéru, přijal jsem práci ve skladu, kde jsem střídal náročné tréninkové období s intenzivní prací doma. Moje tvrdohlavost se vyplatila a podařilo se mi dostat se do top 10 v Evropě.

V té době jsem hodně přemýšlel o tom, co bych chtěl v životě dělat. Během soutěží v Nizozemsku jsem po tréninku pil nápoj z Aloe Vera a uvědomil jsem si, že ve Švédsku nic podobného nemáme.

PŘÍBĚH ÚSPĚCHU ZAČÍNÁ

S NJIE jsem začal v roce 2008 a svou první objednávku nápojů z Aloe Vera jsem financoval prostřednictvím bankovního úvěru. Byl to velký den, když jsem viděl, jak nákladní auto couvalo do kontejneru s 1 650 kartony (33 000 lahvemi) na chodníku před bytem mé matky v Guldhedenu.

Naši sousedé však nebyli tak nadšení…

Během následujících 24 hodin mi moje rodina a přátelé pomohli nést a zapůjčit svůj prostor. Obývací pokoj mé mámy byl nacpaný od podlahy ke stropu, stejně jako sklepní prostory a pokoje mých přátel. Jelikož nebyly peníze na marketing, musel jsem vymyslet jiné kreativní způsoby, jak oslovit.

Utratil jsem poslední centy za červený moped a jezdil po místních posilovnách, salátových barech a kavárnách. Cokoli, aby se chutný nápoj dostal k co největšímu počtu. Obchod byl dobrý a nový nápoj byl velmi dobře přijat.

Kromě několika výzev v počáteční fázi měl NJIE Aloe Vera Drink brzy prodejce po celé zemi a netrvalo dlouho a byl k dispozici také ve Finsku, Norsku a Dánsku.

PROPUD SE STÁVÁ ÚSPĚCHEM!

V roce 2015 byl uveden na trh další produkt – ProPud Protein Pudding – proteinový pudink bez laktózy s 10 % bílkovin a bez přidaného cukru.

Nápad na proteinový pudink se zrodil doma v mé kuchyni, když jsem míchal proteinový prášek s mlékem, abych dostal svou denní dávku.
Musí existovat jednodušší způsob, jak to udělat, pomyslel jsem si.

A bylo – ProPud Protein Pudding se stal naším absolutně největším úspěchem!

Dnes se dodává v několika příchutích a prodává se v mnoha zemích mimo Švédsko. Na jaře 2016 byl uveden na trh ProPud Protein Milkshake se stejnými vlastnostmi jako pudink.

Byl jsem nesmírně hrdý, když vyhrál cenu Spotřebitel roku 2017.

PŘIPRAVENI NA DALŠÍ VÝZVU

Dnes už nejsem sám a portfolio produktů se rozrostlo.

Celkově máme v NJIE asi 50 zaměstnanců a společně vyvíjíme a prodáváme vzrušující koncepty se zaměřením na zdraví. Jak jste již pravděpodobně pochopili, miluji výzvy a mojí výzvou pro vás je udělat další krok ke zdravějšímu životnímu stylu.

Vyhrát máte všechno, a jak by řekla moje máma: nic není nemožné, jen když se na to dáte!

Assan Njie
Majitel a zakladatel NJIE AB

Doplněk stravy | Najdete nás i na MALL.CZ