Eshop je v běžném provozu, balíky expedujeme každy všední den.
Neohodnoceno

INN ArgiPower Pump - 250g

Sportovní doplněk stravy INN Supplements argiPOWER Pump se 100% čistou aminokyselinou L-
arginin.

Můžeme doručit do:
19.6.2024
Skladem - ihned k odeslání
Kód: 1234567894324
Značka: INN Supplements
289 Kč
Kategorie: Aminokyseliny
nutramino.cz
Tip

INN Supplements argiPOWER pump obsahuje čistý L-arginin. To je neesenciální aminokyselina,  která se může syntetizovat v těle a stala se v posledních letech velmi oblíbeným doplňkem stravy v různých sportech.

 

Hlavní účinek L-argininu spočívá v roztažení cév, což je výhodné pro některé sporty. Studie ukazují, že může také pomáhat v případě určitých zdravotních problémů a symptomů, proto se používá též v medicíně. Důvody, proč atleti obvykle užívají L-arginin:  

 

    1. L-arginin je prekurzor a účastní se syntézy molekuly oxidu dusnatého (NO), což je aktivní faktor  při roztahování cév. Proto hlavní účinek L-argininu spočívá v úloze takzvaného NO stimulantu (NO boosteru). Roztažení cév dovoluje zvýšený přítok krve do příslušné tkáně, když se nachází pod fyzickou zátěží (jako je například intenzivní cvičení) a proto také přináší více kyslíku a živin. Živiny jsou nezbytné pro správnou implementaci intenzivního tréninku a pro rychlejší regeneraci, zatímco kyslík je velmi důležitý v metabolických procesech produkujících energii.
    2. Bylo ukázáno, že L-arginin může zvýšit produkci lidského růstového hormonu. Existuje několik fyziologických drah, jež mohou vést k produkci růstového hormonu, ale zdá se, že L-arginin blokuje jeden z inhibitorů lidského růstového hormonu. V kombinaci s intenzivním cvičením, zvlášť při vzpírání velkých zátěží, může L-arginin  obsažený v INN Supplements argiPOWER pump pomoci regenerovat a obnovovat tkáně, které byly poškozeny během intenzivního procvičování svalů.

 

Doporučuje se užívat 2 až 5 g INN Supplements argiPOWER pump denně, podle vaší hmotnosti. Doporučujeme užívat tento produkt pouze v kombinaci s intenzivním a pravidelným cvičením. 

 

Nutriční hodnoty a informace o produktuNÁVOD K POUŽITÍ: 

Před tréninkem rozmíchejte jednu čajovou lžičku (5g) INN Supplements argiPOWER pump v dostatečném množství vody.

 

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA:

5g. Nepřekračujte doporučenou denní dávku

Nutriční hodnoty a přísady

Nutriční hodnoty a přísady

v 5 g

ve 100 g 

Energetická hodnota (kcal) 

0 kcal 

0 kcal

L-arginin 

5 g 

100 g

 

SLOŽENÍ:

L-arginin.

 

UPOZORNĚNÍ:

Není to náhrada vyvážené a různorodé stravy. V případě dlouhodobějšího používání se poraďte se svým lékařem. Nevhodné pro lidi s nemocemi ledvin nebo jater, pro těhotné ženy a pro děti mladší 14 let. Není určeno pro léčení, prevenci nebo diagnózu nemoci. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Produkt skladujte v chladu a v suchu. Nevystavujte vlhkosti nebo přímému slunečnímu svitu.


Min. doba trvanlivosti: viz obal

Země původu: EU

Prodejce: Viking Sport&Nutrition, Bubenské náb. 13/306, 170 00  Praha 7; tel: +420 774 522 622, www.nutramino.cz

 

INN Supplements

Doplněk stravy | Najdete nás i na MALL.CZ