Eshop je v běžném provozu, balíky expedujeme každy všední den.
Neohodnoceno

INN Simply Creatine Práškový Neutral - 500g

Doplněk stravy INN Supplements Simply Creatine obsahuje čistý monohydrát kreatinu , který pomáhá při obnově zásob svalové ATP.

Můžeme doručit do:
19.6.2024
Skladem - ihned k odeslání
Kód: 6535879436208
Značka: INN Supplements
749 Kč –21 % 589 Kč
Kategorie: Kreatin
creatine copy2
Tip
749 Kč –21 %

INN  Supplements Simply Creatine Powder je doplněk stravy, který obsahuje 100 % čistý monohydrát kreatinu . Kreatin je jistě jeden z nejvíce studovaných léků ve sportu , protože je to velmi důležitý doplněk již z osmdesátých let minulého století Hlavní vlastností kreatinového efektu je regenerace a zvýšená koncentrace použitého fosfátu kreatinu. S pomocí enzymů v játrech se syntetizuje kreatin do fosfátu kreatinu , který pak putuje do buněk kosterního svalstva . Je zvláště důležité pro fosforylaci výsledného ADP, což jsou molekuly vytvořené ze známého ATP, a tedy důležité pro re-formaci adenosintrifosfátu (ATP).

ATP je molekula bohatá na energii, která je hlavním zdrojem energie pro intenzivní a časově krátké svalové napětí. INN  Supplements Simply Creatine Powder vám může pomoci provádět velmi intenzivní cvičení s menším úsilím a se zvýšenou opakovatelností takového cvičení, protože zvyšuje zásoby kreatin fosfátu. Kromě toho může podporovat anabolické prostředí ve svalových buňkách, protože pomáhá zvyšovat intracelulární tekutinu.

Kreatin obsažený v INN Supplements Simply Creatine Powder je jedním z nejvíce osvědčených a bezpečných doplňků, které vám při správném použití pomohou při dosahování požadovaných výsledků a cílů.

Nutriční hodnoty a informace o produktu

 

NÁVOD K POUŽITÍ: 

Užívejte jednu čajovou lžičku (3-5 g) INN Supplements Simply Creatine Powder přibližně 20 minut před cvičením s dostatečným množstvím vody (300 ml). 

 

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA:

5 g. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. 

Nutriční hodnota a přísady

5 g

100 g

Energetická hodnota

0 kcal

0 kcal

Monohydrát kreatinu.

5 g

100 g

 

SLOŽENÍ: 

Monohydrát kreatinu .

 

UPOZORNĚNÍ:

Není náhradou vyvážené a pestré stravy. V případě dlouhodobého užívání se poraďte se svým lékařem. Není vhodný pro osoby s onemocněním ledvin nebo jater, těhotné ženy a děti do 14 let. Není určen pro léčbu, prevenci nebo diagnostiku onemocnění. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Výrobek skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte vlhkost a přímé sluneční světlo.

Doplněk stravy | Najdete nás i na MALL.CZ